KONST / Litografier / Färglitografi 13862051
nr 1386 2051
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 38/350. Motivet: 52x37, yttermått inklusive ram: 68x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:28:59
500 kr
700 kr
800 kr
22 mar
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd